Kvalita výroby

Zakázková výroba dílů a zařízení je výrobním programem společnosti KOVO-TOMIS s.r.o.

Naše společnost má zaveden systém jakosti podle evropských norem EN ISO 9001:2008

  1. Pro naši firmu je důležitá orientace na zákazníka na českém a evropském trhu. Proto se zaměřujeme na plnění požadavků zákazníka, nízké výrobní náklady, vysokou úroveň služeb a efektivitu při distribuci. Tímto postupem chceme dosáhnout pověsti spolehlivého dodavatele strojírenských výrobků.
  2. Samozřejmostí je trvalé dodržování všech souvisejících právních předpisů i kvalitativních požadavků všech zapojených stran, stejně jako plnění legislativních požadavků v průběhu plnění zakázky.
  3. Kvalita práce je hlavním měřítkem pro hodnocení a motivování našich pracovníků. Pozitivní prostředí napomáhá dosažení naplnění kvality výroby a proto vedení vytváří takovéto podmínky. To vede k plnému zapojení schopností všech našich pracovníků.
  4. Aby bylo dosaženo co nejvyšší kvality pro našeho zákazníka, neustále zlepšujeme proces vedení firmy a zefektivnění procesu výroby. Cílem je dosáhnout uspokojení potřeb zákazníka lépe, než by tak učinili výrobky a služby jiné firmy.
  5. Mottem naší firmy je: Rychle, kvalitně, bezchybně a napoprvé.
  6. Naši dodavatelé patří mezi špičkové v daném oboru. To pozitivně ovlivňuje výsledky, kterých opakovaně dosahujeme. Tyto výsledky jsou samozřejmě průběžně kontrolovány.
  7. Pracovníci naší firmy chápou současný trend ekologie, a tak je přátelské chování k životnímu prostředí nedílnou součástí naší politiky. Ekologie se řadí na stejnou příčku jako kvalita, spokojenost zákazníka, bezpečnost práce a zisk.